Oferta pracy

Księgowa/y

Angelini Pharma Polska Sp. z o.oO firmie

Angelini Pharma Polska Sp. z o.o

Aleje Jerozolimskie 181 B

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • kontrola formalno-rachunkowa wpływających dokumentów zgodnie z obowiązującymi procedurami, dekretowanie oraz wprowadzanie ich do systemu księgowego

  • kontrola rozrachunków z dostawcami krajowymi oraz rozrachunków z pracownikami

  • ewidencja, kontrola, rozliczanie kosztów międzyokresowych (ubezpieczenia, koszty rejestracji i inne)

  • przygotowanie zestawień, analiz niezbędnych do zamknięcia miesiąca oraz roku obrotowego na potrzeby wewnętrzne Spółki, organów podatkowych, audytora i innych

  • gromadzenie, grupowanie, opisanie oraz przechowywanie dowodów księgowych według określonych zasad (archiwizacja)

  • prowadzenie szkoleń dla nowozatrudnionych pracowników z zakresu procedur finansów-księgowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie w zakresie rachunkowości

  • co najmniej roczne doświadczenie na stanowisku księgowej – warunek konieczny

  • mile widziana znajomość j. angielskiego na poziomie B2

  • mile widziane doświadczenie w pracy w branży farmaceutycznej

  • znajomość prawa podatkowego oraz zasad rachunkowości

  • bardzo dobra znajomość MS Office a w szczególności MS Excel

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • odpowiedzialność, dokładność i terminowość

To oferujemy

  • umowę o pracę oraz niezbędne narzędzia pracy (komputer, tel. komórkowy)

  • prywatną opiekę medyczną oraz opiekę dla członków rodziny na preferencyjnych warunkach

  • opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie kart Multisport

  • pracę w przyjaznej atmosferze opartej na wzajemnym szacunku i współpracy

  • udział w programach szkoleniowo-rozwojowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • inicjatywy dobroczynne

Angelini to międzynarodowa grupa, lider w dziedzinie zdrowia w zakresie produktów farmaceutycznych i konsumenckich. Grupa Angelini obchodzi 100 lecie istnienia, obecnie posiada oddziały w 20 krajach oraz globalną sieć dystrybucji.

Cechą wyróżniającą Angelini Pharma Polska jest dobra atmosfera pracy, która w dużej mierze wynika ze swobodnej i bezpośredniej komunikacji pomiędzy pracownikami oraz współpracy opartej na wzajemnym szacunku i zaufaniu.

Przewiń do profilu firmy