Oferta pracy

Księgowa/y

USP Zdrowie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Analiza RMK

  • Wystawanie faktur

  • Księgowanie faktur zakupowych sprzedażowych, listy płac, PK

  • Przygotowywanie raportów

  • Analiza salda kont rozrachunkowych

  • Wspieranie przygotowań miesięcznych i rocznych sprawozdań finansowych

  • Przygotowywanie dokumentów dla audytorów, banków, urzędów administracji państwowej

  • Rozliczanie operacji bankowych

  • Analiza sprzedaży i rozliczeń magazynowych

Nasze wymagania

  • Masz około 5 lat doświadczenia pracy w księgowości

  • Znasz system Raks lub system podobnej klasy

  • Dobrze znasz MS Office, szczególnie MS Excel

  • Znasz język angielski przynajmniej na poziomie podstawowym

  • Cechuje Cię dokładność, terminowość oraz sumienność

  • Masz rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Potrafisz pracować w zespole

  • Mile widziane będą: doświadczenie w biurze rachunkowym i wyższe wykształcenie w kierunku ekonomii lub finansów

To oferujemy

  • Umowę o pracę w firmie, która jest liderem rynku leków OTC w Polsce

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywanie nowych doświadczeń

  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, do wyboru: kartę Multisport, dofinansowanie do wypoczynku lub kartę kulturalną

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie