Oferta pracy

Księgowa/y

ProService Finteco Sp. z o.o.

Postępu 18B

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej księgowości spółki, w tym księgowanie dokumentów zakupowych, wyciągów bankowych, list płac, wystawianie i księgowanie dokumentów sprzedażowych,

  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami oraz przygotowywanie płatności,

  • uzgadnianie dzienników i ewidencji z kontami księgi głównej,

  • przygotowywanie analiz dla działu windykacji,

  • przygotowywanie deklaracji VAT,

  • pomoc w czynnościach związanych z zamknięciem miesiąca i roku.

Nasze wymagania

  • co najmniej 3 letnie doświadczenie w obszarze księgowości, w tym wiedzy z zakresu księgowości spółek akcyjnych,

  • praktyczna znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów prawa podatkowego,

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki z obszaru rachunkowości, finansów),

  • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel,

  • samodzielność, dokładność i odpowiedzialność za powierzone zadania.

Mile widziane

  • znajomość programu Symfonia ERP.

To oferujemy

  • szansę na zdobycie doświadczenia w branży finansowej,

  • stabilne zatrudnienie,

  • pracę w zespole, który chętnie dzieli się doświadczeniem.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • karty przedpłacone

  • sekcje zainteresowań pracowników

ProService Finteco jest miejscem dla tych, którzy poszukują wyzwań. Miejscem wspierającym Cię w realizowaniu pomysłów i podejmowaniu inicjatyw. Chciałbyś dołączyć do Firmy promującej kulturę współpracy, działania i poszukiwania nowych rozwiązań? Do Firmy specjalizującej się w outsourcingu profesjonalnych usług middle office oraz produktów IT wspierających procesy operacyjne TFI, banków i ubezpieczycieli. Szukamy właśnie Ciebie :)

Przewiń do profilu firmy