Logo Pracuj.pl

Księgowa/y

GXO Logistics Poland Sp. z o.o.O firmie

GXO Logistics Poland Sp. z o.o.

Marcina Flisa 6

Włochy

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych
  • Współpracę z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP)
  • Przygotowywanie cyklicznych raportów z przepływów pieniężnych
  • Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów
  • Wyliczanie i księgowanie rezerw, wycen walutowych, podatku odroczonego, rozliczeń międzyokresowych kosztów itp.
  • Przygotowywanie przelewów bankowych, księgowanie wyciągów bankowych
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami

Nasze wymagania

  • Min 3 letnie doświadczenie na stanowisku o zbliżonym zakresie obowiązków
  • Wykształcenie wyższe z obszaru rachunkowości lub finansów
  • Znajomość aktualnych przepisów w zakresie rachunkowości i prawa podatkowego
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel i Power Point
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Analityczne myślenie i zdolności organizacyjne

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę pracy w dużej, międzynarodowej organizacji
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy hybrydowej
  • Benefity: opieka medyczna Lux Med współfinansowana przez pracodawcę, kafeteria MyBenefit (w tym Multisport), grupowe, ubezpieczenie na życie, wsparcie finansowe dla osób w trudnej sytuacji życiowej, lekcje języka angielskiego
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach grupy GXO

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie

GXO jest największą na świecie firmą świadczącą usługi logistyki kontraktowej. GXO prowadzi działalność w Polsce od 2006 roku w 12 centrach logistycznych na terenie całego kraju, zatrudniając ponad 1 500 pracowników, na powierzchni magazynowej liczącej blisko 500 000 m2. Dostarczamy szeroki zakres usług logistycznych takich jak: e-commerce, co–packing, magazynowanie, kompletacja, logistyka zwrotów. Naszym celem jest tworzenie przełomowych rozwiązań logistycznych dla najlepszych firm na świecie.

Księgowa/y, Marcina Flisa 6, Włochy, Warszawa