Oferta pracy

Księgowa/-y

Wirtualna Polska Media S.A.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Żwirki i Wigury 16

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie oraz archiwizacja faktur i dokumentów księgowych.

  • Kontrola dokumentów pod względem formalnym, rachunkowym, merytorycznym.

  • Księgowanie rezerw kosztowych.

  • Kontrola, windykacja i kompensata rozrachunków.

  • Kontakt z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi w sprawie brakujących dokumentów księgowych.

  • Bieżąca analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych.

  • Kalkulacja podatku u źródła.

  • Sporządzanie sprawozdań do GUS, NBP.

  • Wsparcie przy zamknięciu miesiąca.

  • Wsparcie przy realizacji bieżących zadań działu księgowości.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Praktyczna znajomości pakietu MS Office.

  • Praktyczna znajomość prawa podatkowego oraz zasad rachunkowości.

  • Umiejętność analitycznego myślenia.

  • Komunikatywność i otwartość na zmiany w organizacji.

  • Samodzielność i pro-aktywność w działaniu.

  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • Mile widziana znajomość systemu MS D365.

To oferujemy

  • Pracę w zgranym zespole Księgowości.

  • Atmosferę współpracy zespołowej opartą o wzajemny szacunek, zaufanie i wzajemne wsparcie.

  • Uznanie i docenianie efektów i jakości pracy.

  • Otwartość na Twoje inicjatywy i pomysły.

  • Pakiet benefitów – sam/a decydujesz z jakiego benefitu chcesz skorzystać.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

Cześć! Wirtualna Polska jest partnerem pierwszego wyboru Polaków: dostarczamy angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujemy w codziennych decyzjach.

Działamy w obszarach e-commerce, reklamy i mediów spójnie łącząc technologie.

Przewiń do profilu firmy