Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/y

WYŻSZA SZKOŁA INFORMATYKI STOSOWANEJ I ZARZĄDZANIA

  • Newelska 6, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Newelska 6

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie faktur kosztowych oraz WB oraz innych zdarzeń gospodarczych.

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT).

  • Kontrola i uzgodnienia zapisów na kontach księgowych.

  • Sporządzenie BILANSU i RZIST rocznego.

  • Przygotowywanie raportów oraz zestawień w powierzonym obszarze dla sprawozdawczości wewnętrznej i zewnętrznej.

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych.

  • Współpraca z jednostkami organizacyjnymi uczelni.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne.

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w księgowości.

  • Umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność, odpowiedzialność.

  • Komunikatywność oraz nastawienie na współpracę.

  • Znajomość programu Enova .

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, praca stacjonarna na miejscu.

  • Możliwość intensywnego rozwoju osobistego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji.

  • Komfortowe warunki pracy w przyjaznym biurze.

  • Świadczenia z ZFŚS.

  • Możliwość przystąpienia do dobrowolnego ubezpieczenia grupowego na życie i pakietu medycznego.

  • Nie standardowa ilość dni urlopowych , premie roczne , benefity -bilety do kina, teatru, siłowni.