Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Księgowa/y

KINGUIN POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z ustawą o rachunkowości

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT)

  • Udział w zamknięciu miesiąca i roku wraz z przygotowywaniem raportów i analiz na potrzeby przełożonego i Zarządu

  • Prowadzenie rejestru środków trwałych oraz kalkulacja amortyzacji

  • Sporządzanie okresowych sprawozdań finansowych

  • Księgowanie i rozliczanie listy płac

  • Kontakt i współpraca ze współpracownikami oraz instytucjami zewnętrznymi – m.in. banki, US, GUS

  • Bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem rachunkowym i podatkowym

  • Obsługa płatności krajowych i zagranicznych

  • Księgowanie dokumentów w obszarze zobowiązań, należności i księgi głównej w systemie Comarch ERP Optima

  • Weryfikacja i uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami

  • Wsparcie merytoryczne mniej doświadczonych członków zespołu

  • Optymalizacja procesów księgowych

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Księgowego/ej w księgowości wewnętrznej

  • Doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości w szczególności obejmujące obszar CIT i VAT

  • Doświadczenie w prowadzeniu rejestru środków trwałych oraz kalkulacji amortyzacji

  • Doświadczenie w przygotowywaniu raportów w odpowiedzi na potrzeby wewnętrzne i zewnętrze (np GUS)

  • Znajomość ustawy o rachunkowości i obowiązujących przepisów podatkowych

  • Znajomość systemów ERP

  • Znajomość j. Angielskiego min na poziomie B2

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel pozwalająca na wykorzystanie funkcji oraz tabel przestawnych

  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku pracy

To oferujemy

  • Prac zdalna w elastycznych godzinach

  • Miesięczne premie uzależnione od wyników firmy

  • Budżet na szkolenia i rozwój

  • Kompleksowy pakiet benefitów: Medicover, Ubezpieczenie na życie (PZU), Internetowa Platforma Benefitowa (Moja Kafeteria / MyBenefit), Multisport, Budżet na zamawianie jedzenia (Hungry Birds), Kod rabatowy na gry 50% co dwa miesiące, Program seniority

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • świętowanie urodzin

We are looking for an Executive Assistant to work with one of our C-levels and support our ambitious plan for Kinguin's expansion, using their skills. Once you join us, you'll find yourself among people passionate about gaming, technology, and esports.

Founded in 2013, Kinguin has fast become one of the largest alternative marketplaces to Steam, Origin, and Blizzard, with more than 14 million customers globally. The platform offers digital products, from video games to computer software and services. Kinguin is also one of the first large-scale supporters of the esports industry as a sponsor of tournaments, events, and organisations.

Kinguin strives to be the World’s most open digital entertainment playground. To achieve this, Kinguin provides easy and secure access to games, innovative ways for Players to trade and conduct commerce, and new ways for developers to reach Players directly. We do this all with the best customer support in the industry, and we have the awards to prove it.

Przewiń do profilu firmy