Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/y

ETAM POLAND SP. Z O.O.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie faktur VAT zakupu

  • Księgowanie wyciągów bankowych

  • Sporządzanie kampanii płatniczych

  • Obsługa modułu środki trwałe i Real Estate

  • Sprawozdania statystyczne do GUS i NBP

  • Współpraca z audytorami, przygotowywanie zestawień według listy, odpowiadanie na zapytania, opracowywanie wyjaśnień

  • Przygotowywanie i weryfikacja potwierdzeń sald z kontrahentami

  • Analiza zapisów kont ksiegowych i sald w systemie finansowo księgowym

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, najlepiej w branży retail

  • Znajomość programu SAP/R3

  • Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Znajomość jęz. francuskiego

Ponad 100 lat miłości do Kobiet, pasji dla zmysłowych koronek, ukierunkowania na innowację. Live Show zarazem radosny i sexy, z utęsknieniem wyczekiwany każdego roku. Ponad milion followersów na Instagramie i przeszło 414 salonów w samej Francji. Trzeba przyznać, że od 1916 roku, Etam towarzyszy Kobietom w każdym momencie ich życia, tworząc kolekcje, poprzez które wyrażają siebie, a jednocześnie, które są przyjazne dla naszej planety.

Poprzez program WECARE Grupa Etam zobowiązuje się do bycia przejrzystym i wymagającym przy tworzeniu swoich kolekcji. Mówimy TAK innowacyjnym konceptom, trosce o jakość produktów, jak również szacunkowi dla ludzi i środowiska.

Przewiń do profilu firmy