Ta oferta pracy jest nieaktualna od 172 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa/-y

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 02.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    LEGE-ARTIS sp. z o.o.

    Księgowa/-y

    Miejsce pracy: Warszawa

    Miejsce pracy Warszawa Ursus

    Zakres obowiązków:

    • Obsługa klientów w zakresie prowadzenia Księgi Przychodów i Rozchodów, ryczałt, księgi handlowe;
    • Księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami;
    • Przygotowywanie deklaracji i rozliczeń podatkowych;
    • Bieżące wsparcie w codziennych obowiązkach;
    • Dbanie o poprawną archiwizację dokumentacji księgowej.

    Wymagania:

    • Wykształcenie ekonomiczne (min. średnie/wyższe);
    • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w księgowości;
    • Znajomość zagadnień podatkowych;
    • Znajomość pakietu MS Office/Open Office;
    • Samodzielność, rzetelność, umiejętność organizacji pracy;
    • Mile widziana znajomość programu Wapro Kaper, Wapro Fakir.

    Oferujemy:

    • Pracę w rozwijającej się firmie;
    • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych, zdobywania doświadczenia;
    • Przyjazną atmosferę pracy.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Lege Artis sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Lege Artis sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wojciechowskiego 33/59. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.