Księgowa/-y

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2019-04-05
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 2019-05-05)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    RDA Europe Sp. z o.o.

    Księgowa/-y

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami
    • sporządzanie deklaracji podatkowych, rozliczanie podatków/ZUS
    • regulowanie zobowiązań
    • sporządzanie raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne
    • wystawianie faktur
    • obsługa kadrowo-płacowa
    • kontakty z instytucjami skarbowymi/ZUS

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe, min. licencjat
    • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    • znajomość przepisów podatkowych VAT, PDOF, PDOP i prawa pracy
    • znajomość programów finansowo-księgowych oraz programu Płatnik
    • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
    • komunikatywna znajomość jęz. angielskiego
    • zaangażowanie i dobra organizacja pracy
    • samodzielność
    • mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę na samodzielnym stanowisku
    • możliwość rozwoju własnych kompetencji i wykorzystania potencjału zawodowego
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i wiedzy
    • umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
    • przyjazną kulturę organizacyjną
    • wsparcie doświadczonego zespołu na każdym etapie współpracy

    Prosimy o zawarcie w zgłoszeniach klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez RDA Europe Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego. Zgoda została wyrażona przeze mnie w trybie zapisów art. 7 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwanego RODO”.

    Informujemy, że Administratorem Państwa danych jest RDA Europe sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Widok 8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usunięcia. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.