Oferta pracy

Księgowa/-y

Polfrost Internationale Spedition Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Polfrost International Spedition Sp. z o.o. jest operatorem logistycznym działającym na rynku TSL od ponad dwudziestu lat. Zdobyte w tym czasie doświadczenie nauczyło nas elastycznego podejścia do wszystkich kontrahentów. Zapewniamy kompleksowe rozwiązania logistyczne zarówno firmom zagranicznym jak i krajowym, a nasz zespół charakteryzuje różnorodność i szczera chęć stawiania czoła nowym wyzwaniom.

Księgowa/-y

Opis stanowiska:

  • kontrola formalno-rachunkowa faktur kosztowych
  • dekretacja i księgowanie rozliczeń wydatków gotówkowych i kart płatniczych
  • księgowanie wyciągów bankowych
  • dekretacja i księgowanie faktur kosztowych
  • weryfikacja oraz księgowanie faktur sprzedażowych operacyjnych
  • dekretacja i księgowanie not wewnętrznych
  • kontrola księgowań kosztów w oddziałach
  • rozliczenia międzyokresowe kosztów RMK
  • rezerwy kosztowe
  • prowadzenie rozrachunków krajowych i zagranicznych, przygotowanie kompensat, potwierdzanie sald
  • analiza rozrachunków oraz bieżące monitorowanie należności
  • przyznawanie limitów kredytowych klientom i ustalanie terminów płatności
  • przygotowywanie płatności masowych krajowych i zagranicznych
  • przygotowywanie raportów dotyczących należności
  • udział w zamknięciu miesiąca
  • archiwizacja dokumentów

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe (finanse i rachunkowość, ekonomia)
  • zdolność analitycznego myślenia
  • skrupulatność i dokładność
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność i umiejętność pracy pod presją czasu
  • doświadczenie w księgowości minimum 2 lata
  • mile widziana znajomość języka rosyjskiego i/lub angielskiego

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • ubezpieczenie grupowe
  • pakiet medyczny
  • pakiet sportowy
  • przeszkolenie wewnętrzne
  • bardzo dobrą atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz oczekiwania finansowe brutto)
klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy