Oferta pracy

Księgowa/-y

HB Reavis Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 lata temu
  • Specjalista
Księgowa/-y

Zakres obowiązków:

  • księgowanie wyciągów bankowych
  • uzgadnianie sald kont bankowych i wycena kont bankowych w walutach obcych
  • przygotowanie przelewów, kontrola stanu i wycena rozrachunków i kontrola stanu środków bieżących
  • uzgodnienie księgi głównej z księgami pomocniczymi
  • potwierdzenie sald rozrachunków
  • weryfikacja i księgowanie faktur zakupu
  • wystawianie i księgowanie faktur sprzedaży
  • weryfikacja i księgowanie rozliczeń wydatków pracowników
  • prowadzenie rejestru środków trwałych
  • księgowanie i kontrola RMK oraz uzgadnianie i bieżąca kontrola zaliczek
  • przygotowanie raportów do NBP i GUS
  • udział i wsparcie w przygotowaniu ksiąg na cele zamknięć statutowych oraz kwartalnych zamknięć grupowych
  • udział i wsparcie w przygotowaniu sprawozdań finansowych i współpraca z audytorami
  • udział i wsparcie w przygotowaniu deklaracji podatkowych i raportów

Oczekiwania:

  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku i z podobnym zakresem obowiązków
  • praktyczna znajomość polskiego prawa bilansowego i podatkowego
  • preferowane wykształcenie kierunkowe (finanse i rachunkowość)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • praktyczna znajomość Microsoft Excel
  • zdolności analityczne
  • odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • otwartość na nowe wyzwania i naukę
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość systemu MS Dynamics Axapta będzie dodatkowym atutem

Zapewniamy:

  •  opieka medyczna
  • wspólne śniadania
  • nauka języków obcych
  • imprezy dla dzieci
  • spotkania w amfiteatrze
  • budki telefoniczne
  • galerie sztuki
  • planszówki po godzinach
  • wyjazdy integracyjne
  • gry x-box, fifa, piłkarzyki
  • dostęp do platformy benefit systems
  • warsztaty, konferencje, talks
  • wspólne treningi (biegamy, gramy w siatkówkę)
  • międzynarodowe kontakty i spotkania

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy