Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/y

CREAM Sp. z o.o.

  • Warszawa

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 lata temu
  • Specjalista

CREAM jest unikalną na rynku firmą zarządzającą nieruchomościami komercyjnymi. Organizacja skupia grupę wybitnych ekspertów ze wszystkich dziedzin rynku nieruchomości komercyjnych, operujących na polskim rynku od 2002 roku.

Księgowa/y

Obowiązki:

  • Wprowadzanie faktur kosztowych i wyciągów bankowych do systemu SAP
  • Kontrola dokumentów księgowych pod kątem formalno-rachunkowym
  • Przygotowywanie pliku zleceń płatniczych
  • Uczestnictwo w procesie uzgadniania sald należności i zobowiązań
  • Uczestnictwo w procesie zamykania miesiąca / kwartału

Wymagania:

  • Wykształcenie w zakresie rachunkowości lub finansów;
  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Znajomość przepisów o podatku VAT, podatku CIT oraz ustawy o rachunkowości;
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy;
  • Dokładność, komunikatywność, gotowość do nauki i proaktywność w działaniu;
  • Orientacja na wysoką jakość pracy;
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym;
  • Dobra znajomość MS Excel;

Oferujemy:

  • Wdrożenie w system SAP Business One
  • Pracę pełną wyzwań w nowoczesnej i dynamicznej firmie
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole
  • Prywatną opiekę medyczną w Enel-Med.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie ofert zawierających CV klikając w przycisk Aplikuj.

Na aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: Zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.1997 wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne