Ta oferta pracy jest nieaktualna od 259 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa/-y

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 31.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Tupperware Polska Sp. z o.o.

    Jesteśmy częścią międzynarodowej korporacji, notowanej na giełdzie amerykańskiej, działającej w blisko 100 krajach na świecie, oferującej swoim klientom nowoczesne rozwiązania dla kuchni i domu. W związku z planowanym rozwojem w Polsce, poszukujemy do naszego biura handlowego w Warszawie pracownika na stanowisko:

    Księgowa/-y

    Miejsce pracy: Warszawa
    Numer referencyjny: ACC0118
    Opis stanowiska:
    • Wystawianie faktur sprzedaży
    • Wystawianie re-faktur
    • Księgowanie faktur zakupu krajowych i zagranicznych w tym WNT
    • Księgowanie poleceń księgowania wg podanej kalkulacji i dekretacji,
    • Prowadzenie rejestru środków trwałych
    • Współpraca z kontrahentami
    • Zadania w procesie zamknięcia finansowego miesiąca dla potrzeb grupy, jak i statutowych
    • Przygotowanie uzgodnień kont księgi głównej i ksiąg pomocniczych
    • Tworzenie zamówień AP
    • Raportowanie Intrastat, GUS, NBP
    • Kompletowanie dokumentacji do wydań na cele RR
    • Wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonego
    Wymagania:
    • Preferowane wykształcenie kierunkowe: rachunkowość lub finanse
    • Znajomość podstawowych zasad rachunkowości – znajomość USGAAP będzie dodatkowym atutem
    • Znajomość przepisów CIT i VAT
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym,
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata
    • Bardzo dobra znajomość Excel i pakietu MS Office
    • Dokładność, rzetelność, sumienność, orientacja na wykonanie zadania,
    • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych, komunikacji i kultury osobistej.
    • Gotowość do odbywania sporadycznych podróży służbowych
    Oferujemy:
    • Pracę w ramach umowy o pracę
    • Możliwość rozwoju i zdobycia szerokich doświadczeń zawodowych
    • Motywacyjny system wynagradzania
    • Indywidualny pakiet świadczeń zdrowotnych i ubezpieczeniowych
    • Przyjazną i miłą atmosferę w firmie

    CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się poniżej.

    Dane osobowe są zbierane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej poniżej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego.