Księgowa/-y

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.06.2018
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 14.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TMJ Professional Sp. z o.o.

    Jesteśmy polską prywatną firmą świadczącą usługi w zakresie rachunkowości, prawa finansowego i podatkowego. Działamy na rynku od 2008 roku. Łączymy w sobie wieloletnie doświadczenie z energią i wysokimi kwalifikacjami współpracujacych osób. Poszukujemy osób, które chciałyby pogłębiać swoją wiedzę w zakresie księgowości.

    Księgowa/-y

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • księgowanie dokumentów spółek Klientów;
    • przygotowywanie danych do deklaracji i kalkulacji podatkowych;
    • współpracę oraz udzielanie niezbędnego wsparcia młodszym członkom zespołu;
    • uczestniczenie w czynnościach związanych z zamknięciem miesiąca, roku oraz z przygotowaniem rozliczeń CIT i VAT;
    • współpracę przy tworzeniu sprawozdań finansowych.

    Wymagania:

    • znajomość rachunkowości i podstaw prawa podatkowego;
    • wykształcenie kierunkowe (finanse i rachunkowość);
    • doświadczenie w pełnej księgowości;
    • wysokie zdolności organizacyjne oraz umiejętność pracy w zespole;
    • znajomość pakietu MS Office w szczególności Excela;
    • samodzielność w wykonywaniu zadań i rozwiązywaniu problemów.

    Mile widziane:

    • znajomość przynajmniej jednego z pakietów: Symfonia, Optima.

    Oferujemy:

    • pracę od poniedziałku do piątku od 8 do 16;
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz pracę w przyjemnej atmosferze;
    • udział w szkoleniach z zakresu podatków;
    • opiekę zdrowotną Enel-med.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez TMJ Professional z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest TMJ Professional Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 4. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.