Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa/y

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    REPROGRAF S.A. – wiodący dostawca w branży poligraficznej, w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje kandydata na stanowisko:

    KSIĘGOWY(A)
    Miejsce pracy: Warszawa

    Główne obowiązki:

    • Kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym
    • Ewidencja dokumentów księgowych
    • Weryfikacja i uzgadnianie sald

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Co najmniej 3-letniego doświadczenia w księgowości
    • Znajomości ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych (VAT, CIT)
    • Wykształcenia wyższego – rachunkowość, finanse, ekonomia lub podobne
    • Dobrej znajomości MS Office (Excel)
    • Wysokiej kultury osobistej, komunikatywności i dyspozycyjności

    Dodatkowym atutem Kandydatów będzie

    • Znajomość systemu Symfonia 2.0
    • Znajomość systemu Comarch ERP XL
    • Możliwość szybkiego podjęcia pracy

    Kandydatom oferujemy:

    • Pracę w uznanej na rynku, dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Możliwości rozwoju zawodowego
    • Zatrudnienie na umowę o pracę

     C.V. prosimy przesłać e-mail’em za pomocą przycisku Aplikuj
    wpisując w temacie „KSIĘGOWY(A) ”.

    Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w życiorysie oraz pozostałych dokumentach rekrutacyjnych przez Reprograf S.A. z siedzibą w Warszawie (01‑141), ul. Wolska 88, numer KRS 0000303652, do celów związanych z prowadzeniem rekrutacji na stanowisko KSIĘGOWY(A).

    Zostałem poinformowany o możliwości wycofania zgody w dowolnym momencie oraz, że wycofanie zgody nie wpłynie na przetwarzanie moich danych, które miało miejsce przed jej wycofaniem. Wiem, że wyrażenie przeze mnie zgody jest dobrowolne, choć konieczne do realizacji procesu rekrutacji.

    Udzielono mi również pozostałych informacji wynikających z treści art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).