Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Ksiegowa/y

Superfish S.A.

  • Wejherowo

    Wejherowo, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów kosztowych

  • Ewidencja sprzedaży krajowej i zagranicznej

  • Weryfikacja dokumentów pod względem merytorycznym, formalnym i rachunkowym

  • Przygotowanie rejestrów VAT

  • Bieżąca analiza i uzgadnianie kont w zakresie prowadzonych księgowań oraz kontrola ich comiesięcznego rozliczania

  • Uczestniczenie w procesie zamykaniem okresów sprawozdawczych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – preferowany kierunek: finanse i rachunkowość

  • Znajomość UoR, IFRS oraz przepisów podatkowych (w szczególności związanych z transakcjami zagranicznymi i podatkiem u źródła)

  • Dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel

  • Mile widziana znajomość systemu IFS

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Samodzielność, inicjatywa i zaangażowanie

  • Komunikatywność

  • Rzetelność, skrupulatność, dokładność

To oferujemy

  • Stabilną pracę w dużej i nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w swojej branży;

  • Umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Świadczenia dla pracowników (w tym bony świąteczne, świadczenia medyczne, ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach, spotkania integracyjne);

  • Możliwość rozwoju kompetencji i udziału w szkoleniach;

  • Samorealizację i możliwość realizacji wyzwań;

  • Dobra atmosfera pracy w zgranym zespole i wsparcie osób z dużym doświadczeniem

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • bony świąteczne

Grupa Kapitałowa GRAAL jest jedną z największych firm spożywczych i liderem branży przetwórstwa ryb w Polsce, a marki Grupy: Graal, SuperFish i Kuchnia Staropolska są dostępne we wszystkich sieciach sklepów w kraju.

Produkty Grupy są eksportowane do ponad 40 krajów na wszystkich kontynentach. Oferujemy pracę w firmie, która od 30 lat kieruje się wartościami opartymi na wzajemnym zaufaniu, szacunku i nastawieniu na wytwarzanie produktów, zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju.

Przewiń do profilu firmy