Ta oferta pracy jest nieaktualna od 93 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa/y

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 16.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Pryzmat polski producent i dystrybutor materiałów barwiących do drukarek, poszukuje osoby na stanowisko:

    Księgowa/y
    Miejsce pracy: Wrocław

    Podstawowe obowiązki:

    • bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych pod  kątem  rachunkowym i formalno-merytorycznym,
    • bieżące ewidencja dokumentów księgowych zgodnie z przepisami i planem kont spółki,
    • uzgadnianie kont księgowych,
    • inne zadania bieżące wykonywane w dziale księgowości,
    • sporządzanie comiesięcznej deklaracji VAT-7, VAT-UE, VAT-27, JPK_VAT oraz korekt tych deklaracji/informacji,
    • uzgadnianie sprzedaży i zakupów z rejestrami VAT,
    • rozliczanie kosztów produkcji na sprzedane towary.

    Od osoby zatrudnionej na tym stanowisku oczekujemy:

    • wykształcenia minimum średniego, ekonomicznego,
    • minimum 5-letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
    • systematyczności, dokładności, samodzielności i odpowiedzialności za wykonywaną pracę,
    • znajomości zasad rachunkowości przedsiębiorstw w każdym obszarze,
    • praktycznej znajomości przepisów podatkowych, w szczególności PIT/CIT/VAT
    • znajomość obsługi pakietu MS Office z naciskiem na Excel.

    Dodatkowym atutem będzie:

    • bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych, w szczególności rozliczeń z Urzędem Skarbowym z tytułu VAT,
    • praktyczne umiejętności sporządzania deklaracji VAT i JPK_VAT,
    • monitorowanie zmian zachodzących w przepisach prawa podatkowego w szczególności VAT
      oraz czynny udział przy ich wdrażaniu.

    Oferujemy:

    • pracę w stabilnej firmie o silnej pozycji rynkowej,
    • umowę o pracę na czas nieokreślony,
    • pracę w pełnym wymiarze godzin, od poniedziałku do piątku,
    • pracę w przyjaznym i dynamicznie rozwijającym się zespole,
    • możliwość przystąpienia do programu Benefit Multisport.

    Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego prosimy kierować za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Jeśli zgodzisz się, abyśmy zatrzymali Twoje CV po zakończeniu obecnej rekrutacji, na poczet przyszłych rekrutacji, prosimy o zamieszczenie w CV dodatkowej klauzuli: „Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych w Pryzmat sp. z o.o. sp.k.”

    Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do firm z grupy Pryzmat, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, do celu przeprowadzenia rekrutacji na wskazane stanowisko. Pozostałe dane osobowe, niewymagane w procesie rekrutacji (np. wizerunek) przetwarzane zostają na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie.

    Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych od momentu otrzymania dokumentów rekrutacyjnych jest firma Pryzmat sp. z o.o. sp.k. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Ostrowskiego 15 . W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę. Informujemy również, iż przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO) gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dn. 27 kwietnia 2016r (RODO).