Oferta pracy

Księgowa/-y

Exact Systems Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja rachunkowa i podatkowa dowodów księgowych

  • Ewidencja dokumentów księgowych zakupowych w systemie księgowym

  • Kontrola i uzgodnienie sald z kontrahentami

  • Rozliczanie i uzgadnianie zaliczek pracowniczych

  • Księgowanie rozliczeń międzyokresowych kosztów

  • Księgowanie i uzgadnianie leasingu

  • Uzgadnianie LP

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w księgowości minimum 2 lata

  • Praktyczna znajomość ustawy o podatku VAT, podatku dochodowym od osób prawnych

  • Umiejętność prowadzenia dokumentacji księgowej

  • Doświadczenie w kontrolowaniu, dekretowaniu i wprowadzaniu danych do systemu księgowego

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego ( w mowie i piśmie )

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego branżowego

  • Skrupulatność w wykonywanych obowiązkach

  • Samodzielność, rzetelność, odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Znajomość obsługi programu Asseco będzie istotnym atutem

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Umowę o pracę

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym i ustabilizowanej pozycji na rynku

  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz doskonalenia umiejętności i poszerzania wiedzy

  • Pracę w zespole nastawionym na rozwój

  • Atrakcyjne świadczenia z zakresu opieki zdrowotnej oraz pozapłacowego systemu benefitów dla wszystkich pracowników firmy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne