Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/y

Toya SA

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie wyciągów bankowych

  • bieżąca kontrola i rozliczanie kont dotyczących należności i zobowiązań

  • rejestracja, weryfikacja, księgowanie faktur

  • kontakt z klientami firmy

  • księgowanie zdarzeń dotyczących zamknięcia okresu

  • odpowiedzialność za stan dokumentacji księgowej oraz jej archiwizacja

  • przygotowanie raportów i zestawień zgodnie z zakresem czynności na potrzeby wewnętrzne i kontrahentów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (ekonomiczne lub pokrewne)

  • około 2-3 letnie doświadczenie w obszarze księgowości (preferowane w firmie handlowej)

  • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel

  • doświadczenie w pracy ze zintegrowanym systemem IT (znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem)

  • umiejętność dobrej organizacji pracy i zdolności analityczne,

  • gotowość do zdobywania nowej wiedzy w obszarze księgowości i podatków

  • umiejętność pracy w zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne