Logo Pracuj.pl

Księgowa/y

"BEST COMPANY SOLUTIONS" sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie wyciągów bankowych i raportów kasowych
  • Księgowanie dokumentów magazynowych oraz uzgodnienie magazynów
  • Dekretacja i księgowanie faktur zakupowych towarów i materiałów oraz faktur sprzedaży
  • Rozliczenia walutowe i ustalanie różnic kursowych
  • nadzór nad gospodarką magazynową,
  • klasyfikacja, dekretacja, ewidencja dokumentów księgowych,
  • prowadzenie rejestru środków trwałych, rozliczeń leasingów,
  • znajomość WNT, WDT, rozliczeń walutowych,

Nasze wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku księgowej
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe- finanse i rachunkowość,
  • Doświadczenie w branży handlowej mile widziane
  • Biegła znajomość zagadnień finansowo-księgowych i przepisów prawa podatkowego,
  • Biegła znajomość programów klasy ERP i pakietu MS Office
  • Samodzielność i nastawienie na rozwiązywanie problemów, dokładność, sumienność i zaangażowanie, wysokie poczucie odpowiedzialności.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • Pracę w zgranym zespole
  • Pakiet medyczny

"BEST COMPANY SOLUTIONS" sp. z o.o.

Best Company Solutions Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Franke Coffee Systems w Polsce. Specjalizujemy się w sprzedaży i serwisie profesjonalnych ekspresów do kawy firmy Franke.

Siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu, a punkty serwisowe posiadamy w całej Polsce.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy pracowników na stanowisko: Księgowa

Pisemne oferty zawierające CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj

Zastrzegamy prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Księgowa/y, Wrocław