Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa(-y)

Centrum Rachunkowości Zarządczej EKKOM Sp. z o.o. Sp. k.

Robotnicza 68A

Stare Miasto

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • dbałość o terminowe księgowanie dokumentów oraz ich weryfikacja pod względem księgowym i podatkowym

  • bieżące uzgadnianie należności i zobowiązań oraz zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości przełożonemu

  • współpraca z Głównym Księgowym w zakresie obsługiwanych klientów

  • systematyczne poszerzanie wiedzy i umiejętności z zakresu rachunkowości, które pozwolą na osiąganie coraz większej samodzielności

  • bezpośredni kontakt z klientem

  • udział w szkoleniach wewnętrznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne

  • chęć do rozwoju i nabywania nowych umiejętności

  • otwartość na podejmowanie nowych zadań

  • dążenie do samodzielności w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Mile widziane

  • otwartość na obsługę klientów anglojęzycznych

To oferujemy

  • niezwykle ciekawą pracę, zorganizowaną z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań, opartych na lean accounting, dzięki czemu najnudniejsza część pracy jest wykonywana za Ciebie

  • możliwość awansu uzależnioną od nabywanych umiejętności i samodzielności – tylko od Ciebie zależy jak szybko awansujesz

  • doskonały, zgrany ponad 90-cio osobowy zespół otwarty na współpracę i dzielenie się wiedzą

  • pracę na oprogramowaniu klasy ERP, pozwalającym klientom i pracownikom pracować online w dowolnym miejscu na świecie oraz wspólnie realizować księgowość w czasie rzeczywistym

  • wsparcie merytoryczne na każdym etapie pracy – od wdrożenia, przez usamodzielnianie, po stanowisko docelowe. U nas zawsze znajdziesz pomoc, kiedy jej potrzebujesz

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy i poziomu umiejętności

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • bezpłatny program opieki medycznej LUX-MED

  • możliwość udziału w programie Multisport

  • możliwość przystąpienia do dobrowolnego ubezpieczenia grupowego na życie

  • dogodne godziny pracy

  • możliwość pracy zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Centrum Rachunkowości Zarządczej EKKOM Sp. z o.o. należące do grupy Centrum Finansowo-Księgowe EKKOM Sp. z o.o. świadczy wielokrotnie nagradzane usługi księgowe i kadrowo-płacowe oparte o nowoczesne rozwiązania ERP. Od ponad 25 lat udoskonalana i unikalna na skalę kraju oferta oraz wysoka jakość usług powodują, że w portfelu klientów Centrów EKKOM znajdują się firmy wywodzące się z całego świata, w tym znane światowe koncerny i grupy kapitałowe.

Przewiń do profilu firmy

Co nas wyróżnia:

  • Atmosfera u nas tworzy się sama ze swobody bycia sobą każdego z naszych Pracowników, a nasi pracownicy mają średni staż pracy ponad 7 lat .

  • Nie ma u nas mozolnej pracy przy księgowaniu tysięcy dokumentów. 80% księgowania wykonują automaty.

  • Nie ma u nas procesowego podziału pracy, lecz aktywna praca, doradztwo i udział w zarządzaniu sprawami księgowymi obsługiwanych firm.

  • Nie ma niekończącej się pracy w nadgodzinach. Jeśli w ogóle wystąpią są odbierane lub wypłacane w obowiązującym okresie rozliczeniowym.

  • Nie ma u nas rotacji. Ciągle rekrutujemy z uwagi na nasz intensywny rozwój napędzany wysoką jakością świadczonych przez nas usług i rozwiązaniami technologicznymi na najwyższym światowym poziomie. Już w tym roku pozyskaliśmy blisko 50 nowych spółek.

  • Nie ma przeciążania pracowników nadmiarem obowiązków. Każdy ma je dobrane odpowiednio do swoich możliwości i predyspozycji.

  • Nie ma u nas niskich zarobków, których nie można by jeszcze bardziej podnieść.

  • Nasza załoga jest dla nas najważniejsza – And nothing else matters

Przyjdź i przekonaj się, że to wszystko prawda.

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj teraz.