Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/y

Nowoczesne Rozwiązania Finansowe sp. z o.o. sp. k.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie dokumentów oraz ich weryfikacja pod względem księgowym i podatkowym zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • Kalkulacja i przygotowanie deklaracji w zakresie podatku dochodowego

  • Przygotowanie i wysyłka plików JPK Vat

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych

  • Udział w przygotowywaniu sprawozdań finansowych

  • Przygotowywanie raportów wg. wymogów Klientów

  • Bezpośrednia obsługa Klientów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (rachunkowość, finanse);

  • Znajomość podstaw rachunkowości i prawa podatkowego;

  • Doświadczenie pracy w księgowości;

  • Rzetelność, zaangażowanie i odpowiedzialność.

To oferujemy

  • Praca w dynamicznie rozwijającym się biurze rachunkowym;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;

  • Możliwość pracy zdalnej;

  • Opieka medyczna.

O nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się biurem rachunkowym budowanym zgodnie z filozofią turkusowych organizacji. Obecnie poszukujemy osoby z doświadczeniem w księgowości.