Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/y

Cafeway sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ważna jeszcze 23 dni
    do: 12 cze 2022
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z Ustawą o Rachunkowości,

  • Kalkulacja podatków w firmie oraz sporządzanie deklaracji podatkowych za poszczególne okresy sprawozdawcze tj. PIT, CIT, VAT, JPK, podatki lokalne, zamkniecie roku obrachunkowego,

  • Reprezentowanie firmy wobec ZUS i US,

  • Nadzór nad dokumentami zgromadzonymi w dziale finansowo – księgowym,

  • Bieżąca analiza i uzgadnianie kont księgowych,

  • Kwalifikacja podatkowa dokumentów,

  • Realizacja przelewów bankowych,

  • Nadzór nad środkami trwałymi, analiza nakładów inwestycyjnych,

  • Przygotowywanie sprawozdań do GUS,

  • Zarządzanie zespołem księgowości.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu rachunkowości lub finansów

  • Minimum 3- letnie doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku Księgowej/ Księgowego

  • Znajomość obsługi spółek z ograniczoną odpowiedzialnością oraz spółek akcyjnych

  • Bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów kodeksu pracy

  • Obsługa programów księgowych i kadrowych - mile widziana obsługa programu Enova

  • Praktyczna znajomość przepisów podatkowych w zakresie CIT i VAT oraz PIT dla pracowników i zleceniobiorców

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Analityczne myślenie.

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,

  • Przyjazną atmosferę pracy,

  • Stabilne zatrudnienie oparte na zasadach partnerstwa i dobrej współpracy,

  • Praca w stałych godzinach pracy,

  • Wysokie rabaty na wszystkie produkty oferowane przez firmę

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi