Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/y

SITRA POLSKA

Szybowcowa 31

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie faktur zakupu i sprzedaży.

  • Księgowanie wyciągów bankowych.

  • Uzgadnianie sald kont rozrachunkowych.

  • Sporządzanie raportów dla Głównego Ksiegowego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - kierunkowe.

  • Znajomość j.angielskiego-warunek konieczny (codzienny kontakt mailowy oraz telefoniczny z osobami anglojęzycznymi).

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w księgowości.

  • Zanajomość progranów: Excel, Word, Outlook.

  • Samodzielność, terminowość, odpowiedzialność.

  • Analityczne zdolności i skrupulatność.

  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Atutem będzie znajomość progarmu Navision.

To oferujemy

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.