Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa_y

SATO Polska sp. z o.o.

Tyniecka 13

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie wyciągów bankowych, faktur zakupowych i delegacji

  • udział w zamknięciu okresów obrachunkowych – miesięcznych, kwartalnych i rocznych

  • udział w przygotowaniu deklaracji VAT, VAT-UE oraz plików JPK

  • wprowadzanie do systemu księgowego transakcje magazynowe

  • prowadzenie ewidencji rozliczeń międzyokresowych kosztów

  • prowadzenie ewidencji kursów walut i rozliczanie różnic kursowych

  • uzgadnianie wybranych kont księgi głównej

  • prowadzenie ewidencji i rozliczanie cła

  • udział w przygotowaniu sprawozdań do GUS

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe w dziedzinie finansów / rachunkowości

  • co najmniej 3 lata praktycznego doświadczenia w obszarze księgowości

  • wiedza z zakresu rachunkowości, przepisów dotyczących podatków VAT - poziom zaawansowany

  • co najmniej 3 lata doświadczenia w obsłudze programów klasy ERP (znajomość aplikacji Oracle jest dodatkową zaletą)

  • praktyczna znajomość aplikacji MS Office (przede wszystkim Excel) - poziom zaawansowany

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • znajomość języka niemieckiego jest dodatkową zaletą

  • pozytywna energia, zaangażowanie

  • umiejętności analityczne i przedsiębiorczość

  • umiejętność pracy w zespole

  • doskonałe umiejętności organizacyjne i samodyscyplina

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • elastyczne godziny pracy

  • pracę w firmie o uznanej pozycji na rynku i światowym

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • bardzo dobre warunki pracy – nowoczesny zakład produkcyjny,

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz system premiowy

  • pracę w przyjaznej atmosferze

  • program wdrożenia, który pozwoli poznać organizację – zadania, procesy, ludzi, standardy pracy i kulturę organizacyjną

  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

  • program poleceń pracowniczych

SATO jest wiodącym, globalnym dostawcą rozwiązań w dziedzinie automatycznej identyfikacji, łączącej ludzi, towary i informacje.

Firma obsługuje różnorodne sektory, usprawniając w nich procesy, usamodzielniając personel i pomagając swoim klientom zmniejszać wpływ na środowisko. Łącząc technologię Auto-ID ze sprzętem w kompletne rozwiązania, umożliwiamy identyfikowanie przedmiotów i osób w miejscu prowadzenia działalności oraz usprawniamy dostarczanie danych do przetwarzania w systemach informatycznych.

Założona w Japonii w 1940 roku firma SATO jest notowana w pierwszej sekcji Tokijskiej Giełdy Papierów Wartościowych w Japonii. SATO zatrudnia ponad 5000 pracowników, jej biura sprzedaży i obsługi znajdują się w ponad 20 krajach.

Przewiń do profilu firmy