Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/y

Color-Press Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości Spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz nadzór nad całokształtem spraw księgowych i podatkowych firmy,

  • Weryfikacja dokumentów pod względem formalnym, rachunkowym oraz zgodności z procedurami wewnętrznymi,

  • Zapewnienie poprawności księgowanych transakcji oraz rozliczeń podatkowych,

  • Wsparcie Zarządu w tworzeniu polityki finansowej Spółki,

  • Uzgadnianie sald księgi głównej oraz ksiąg pomocniczych oraz kont magazynowych,

  • Sporządzanie bilansu, rachunku zysków i strat, raportów, analiz i sprawozdań finansowych na potrzeby wewnętrzne Spółki, a także dla instytucji zewnętrznych,

  • Przygotowywanie i wysyłanie deklaracji i informacji do urzędów VAT, CIT, GUS, ZUS,

  • Nadzór nad wystawianiem i księgowaniem dokumentów oraz terminowości płatności zobowiązań i wpływu należności,

  • Nadzór nad kadrami i płacami ,

  • Wsparcie pozostałych działów Spółki w zakresie dostarczania wymaganych informacji w tematyce rachunkowości i finansów,

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi,

  • Rozliczanie dofinansowań.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu rachunkowości i podatków,

  • Min 3 letnie doświadczenia w pracy na stanowisku Głównego/ej Księgowej w spółkach prawa handlowego,

  • Terminowość wykonywanych zadań,

  • Bardzo dobra znajomość programów: pakiet MS Office,

  • Otwartość na wyzwania i zmiany, umiejętność budowania relacji w zespole,

  • Odpowiedzialność, dokładność i staranność,

  • Samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy,

  • Mile widziana znajomość programu Comarch Optima.

To oferujemy

  • Oprócz umowy o pracę na pełen etat oraz atrakcyjnego wynagrodzenia oferujemy również bieżący dostęp do szkoleń i kursów. Zapewniamy bardzo dobrą atmosferę w pracy polegającą na wzajemnej pomocy – debatujemy nad każdą zmianą.

  • Dostęp do najnowszych na rynku narzędzi i programów,

  • Pracę w profesjonalnym zespole,

  • Pakiet benefitów (karta sportowa, ubezpieczenia grupowe, opieka medyczna).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • świętowanie urodzin

Serdecznie zapraszamy do udziału w rekrutacji na stanowisko Księgowej/Księgowego. Dołącz do naszego zespołu jeśli lubisz pracę z dokumentami, nie są Ci straszne zagadnienia z zakresu przepisów o VAT i podatku dochodowym oraz potrafisz współpracować z innymi.

Color Press to jedna z wiodących na rynku polskim i zagranicznym drukarnia ekskluzywnych etykiet samoprzylepnych. Naszą specjalnością jest tworzenie marki począwszy od projektowania aż po najbardziej zaawansowany druk. Duża część naszych końcowych produktów to etykiety samoprzylepne z branży alkoholowej, kosmetycznej i spożywczej.

Przewiń do profilu firmy