Oferta pracy

Księgowa/y

Techland S.A.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Głównym obowiązkiem osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będzie bieżące wsparcie działu finansowego w pracy nad prawidłowym ujmowaniem wszystkich operacji gospodarczych. W szczególności:

· księgowanie wyciągów bankowych

· weryfikowanie i księgowanie dokumentów zakupu

· dokonywanie niezbędnych uzgodnień i rozliczeń wynikających z bieżących potrzeb

· pomoc w innych pracach zleconych przez przełożonego

· współpraca z innymi działami w firmie

· prowadzenie ewidencji środków trwałych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse)

  • znajomość prawa podatkowego i rachunkowego w zakresie pozwalającym na wykonywanie w/w obowiązków

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • dobra znajomość MS Excel

  • dokładność, zaangażowanie, dobra organizacja pracy

  • duża motywacja do nauki i rozwoju

To oferujemy

  • szeroki zakres benefitów: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, wsparcie relokacyjne, kampanie pro-zdrowotne, wsparcie psychologiczne, częściowe finansowanie lunchy, prezenty na różne okazje, premie

  • świetną atmosferę pracy w wysoce wykwalifikowanym zespole, elastyczny czas pracy, bez dress code’u, z pełnym wsparciem dedykowanego HR Business Partnera

  • ciągły przepływ informacji w postaci newsletterów, PR-owych oraz projektowych nowinek, abyście zawsze wiedzieli co dzieje się w firmie

  • wiele możliwości do rozwoju osobistego: dedykowany budżet rozwojowy dla każdego pracownika, dodatkowe dwa płatne dni na szkolenia oraz CSR, stabilną ścieżkę kariery, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, finansowanie szkoleń z języka angielskiego

  • najwyższej klasy biuro ze strefami odpoczynku, w pełni wyposażoną kuchnią, siłownią (biuro wrocławskie) oraz podziemnym parkingiem (biuro wrocławskie)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Jako Techland jesteśmy jednym z największych i najbardziej znanych polskich producentów gier, mamy studia we Wrocławiu i Warszawie. Od ponad 30 lat podtrzymujemy tradycję dostarczania graczom niezapomnianych wrażeń. Jesteśmy międzynarodowym zespołem ponad 400 wysoko wykwalifikowanych specjalistów, których łączy pasja do gier i nieustanne dążenie do osiągnięcia najlepszej jakości.

Naszą siłą jest wsparcie globalnej społeczności zbudowanej na fundamencie sukcesu franczyz AAA, takich jak Call of Juarez, Dead Island czy Dying Light. Zaufanie graczy do stworzonych przez nas tytułów zaowocowało powstaniem najnowszego projektu – gry Dying Light 2 Stay Human, która sprzedała się w ponad 5 milionach egzemplarzy na wszystkich platformach w pierwszym miesiącu od wydania.

Obok stale rozrastającego się świata Dying Light, dzięki solidnemu planowi wspierania po premierze gry Dying Light 2 Stay Human, pracujemy także nad nieogłoszonym jeszcze tytułem AAA RPG akcji w zupełnie nowym, otwartym świecie fantasy – to nasze największe przedsięwzięcie do tej pory.

Misja Techlandu ściśle determinuje każdy aspekt pracy firmy – pragniemy stworzyć niezapomniane wrażenia.

Przewiń do profilu firmy