Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/-y

VIDIS SA

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółki akcyjnej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości przy współpracy z kilkuosobowym działem księgowości i kadr;

  • Analiza i kontrola prawidłowości zapisów księgowych, kontrola zamknięcia miesiąca;

  • Naliczanie i sporządzanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań statystycznych (VAT, CIT, JPK, NBP, GUS itd.);

  • Sporządzanie okresowych i rocznych sprawozdań finansowych oraz sprawozdań konsolidacyjnych (raporty giełdowe);

  • Dokonywanie niezbędnych księgowań w ramach obsługiwanych procesów;

  • Weryfikacja umów pod kątem podatkowym i księgowym;

  • Przygotowywanie materiałów oraz współpraca z audytorem w procesie badania rocznych sprawozdań finansowych – jednostkowego i skonsolidowanego;

  • Monitorowanie zmian w przepisach;

  • Współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze księgi głównej;

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;

  • Doświadczenie w przygotowywaniu sprawozdań spółek giełdowych jednostkowych i skonsolidowanych;

  • Sprawna obsługa komputera i poruszanie się w środowisku MS Office ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel;

  • Umiejętności analityczne, komunikatywność, skrupulatność, dokładność, zaangażowanie, samodzielność;

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi i budowaniu relacji;

  • Nastawienie na współpracę w zespole, bardzo dobrą organizację pracy i umiejętność ustalania priorytetów.

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego;

  • Znajomość SAP Business One.

To oferujemy

  • Duża samodzielność w działaniu;

  • Kontakt z nowymi technologiami;

  • Indywidualne podejście do potrzeb pracownika;

  • Pracę w zespole nastawionym na współpracę i partnerskie relacje;

  • Fundusz szkoleniowy;

  • Prywatną opiekę medyczną;

  • Dofinansowanie do karty Multisport;

  • Świadczenia socjalne, pożyczki firmowe na atrakcyjnych warunkach;

  • Atrakcyjny apartament w Karpaczu do dyspozycji pracowników;

  • Udział w firmowych imprezach integracyjnych oraz piknikach rodzinnych, dofinansowanie do startów firmowych w imprezach sportowych;

  • Pracę w biurze na Bielanach Wrocławskich.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • preferencyjne pożyczki

  • pikniki rodzinne

VIDIS SA

VIDIS S.A. jest wyłącznym na rynku polskim dystrybutorem urządzeń audiowizualnych wielu znanych światowych marek. Produkty z naszej oferty sprzedajemy poprzez sieć dealerów, z którymi budujemy partnerskie relacje handlowe. Partnerstwo jest też kluczowym czynnikiem kształtującym relacje w naszym zespole, dzięki czemu lubimy zarówno naszą pracę jak i wspólną zabawę. Od października 2010 roku jesteśmy spółką giełdową notowaną na rynku NewConnect.

Siedziba naszej firmy znajduje się na Bielach Wrocławskich przy Logistycznej 4.

Przewiń do profilu firmy