Ta oferta pracy jest nieaktualna od 114 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa/-y

  • Wrocław, Pietrzykowice (pow. wrocławski; gm. Kąty Wrocławskie), dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 23.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Anovo Polska należy do Grupy Anovo światowego lidera wśród dostawców usług serwisowych dla rynku telekomunikacyjnego i multimedialnego. Naszym Klientom na całym świecie oferujemy najwyższej jakości naprawy sprzętu. Współpracujemy z największymi światowymi markami świadcząc dla nich najwyższą jakość usług serwisowych. Rozwijamy i udoskonalamy rozwiązania, które wydłużają cykl życia zaawansowanych technicznie produktów.

    W związku z rozwojem firmy potrzebujemy doświadczonej osoby, która wzmocni dział księgowości.

    Księgowa/-y

    Miejsce pracy: Pietrzykowice (pow. wrocławski; gm. Kąty Wrocławskie)

    Nr ref.: KS/2018/06

    Twoje zadania:

    • Księgowanie faktur sprzedaży i weryfikacja w zakresie przepisów ustawy CIT i VAT
    • Rozliczanie i księgowanie delegacji krajowych i zagranicznych
    • Rozliczanie i monitorowanie należności i zobowiązań spółki
    • Księgowanie krajowych i zagranicznych faktur kosztowych w szczególności weryfikacja w zakresie przepisów Ustawy CIT , VAT ustawy o rachunkowości
    • Księgowanie wyciągów bankowych
    • Weryfikacja zapisów na kontach księgowych oraz uzgodnienie sald i kosztów
    • Importowanie przelewów do systemu bankowego
    • Prowadzenie ewidencji środków trwałych
    • Udział z procesie zamknięcia miesiąca
    • Kontrola dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym

    Nasze oczekiwania:

    • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy w strukturach księgowych przedsiębiorstw
    • Wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie finansów, rachunkowości lub ekonomii
    • Znajomość przepisów podatkowych oraz UoR
    • Zdolność analitycznego myślenia, samodzielność oraz chęć doskonalenia procesów finansowo-księgowych
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Umiejętność dobrej organizacji czasu pracy
    • Znajomość program Excel
    • Odpowiedzialność, sumienność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
    • Komunikatywność i otwartość w kontaktach interpersonalnych, umiejętności współpracy w zespole
    • Chęć rozwoju zawodowego

    Oferujemy:

    • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
    • Możliwość rozwoju zawodowego w organizacji o międzynarodowym zasięgu
    • Bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie do karty Multisport, możliwość uczestniczenia w kursie języka angielskiego, bony świąteczne - 2 razy w roku, dopłaty do wypoczynku, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, wyjazdy integracyjne)

    Prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj teraz.
    W tytule maila prosimy wpisać nazwę stanowiska i numer referencyjny.

     ANOVO Polska Sp. z o.o.
    ul. Fabryczna 20C Pietrzykowice
    55-080 Kąty Wrocławskie

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. "Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 roku (Dz. U. Nr 133 poz. 883)"