Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/y Wspólnot Mieszkaniowych

AMS Zarządzanie NieruchomościamiO firmie

  • Ząbki, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

W związku z rozwojem firmy w branży obsługi administracyjnej oraz budową działu księgowego poszukujemy pracowników na stanowisko Księgowa/y Wspólnot Mieszkaniowych.

Opis stanowiska:

  • Samodzielne prowadzenie księgowości i rozliczanie powierzonych wspólnot mieszkaniowych,
  • Księgowanie faktur, wyciągów bankowych oraz innych dokumentów księgowych,
  • Sporządzanie raportów, realizacji budżetów, sprawozdań finansowych,
  • Rozliczanie mediów,
  • Prowadzenie działań windykacjach (wysyłka pism, zestawianie, nadzór),
  • Weryfikacja dokumentacji pod względem merytorycznym, formalnym i rachunkowym;
  • Prowadzenie korespondencji z mieszkańcami, kontrahentami, instytucjami
  • Rozrachunki z Urzędem Skarbowym (CIT).

Wymagania:

  • minimum rocznego doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu księgowości wspólnot mieszkaniowych,
  • znajomość programu księgowego WELES
  • mile widziana znajomość programu SŁONIE firmy Mieszczanin.

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub własne prowadzenie działalności przy zachowaniu świadczeń,
  • elastyczne godziny pracy (godzina rozpoczęcia pracy do ustalenia),
  • ciekawą pracę w rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego, cykliczne szkolenia,

Ogłoszenie archiwalne