Ta oferta pracy jest nieaktualna od 319 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa/-y z językiem angielskim

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 04.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Global Business Services Partners Sp. z o.o. świadczy usługi z zakresu rekrutacji stałych oraz pracy tymczasowej (nr wpisu do KRAZ 9956). Specjalizujemy się w dziedzinie finansów i księgowości, administracji, HR oraz IT, stale wspierając naszych klientów w doborze personelu także w innych obszarach. Wyróżnia nas doskonała znajomość pomorskiego rynku pracy i bliskie relacje biznesowe z lokalnymi przedsiębiorcami, jak również z pomorskimi oddziałami międzynarodowych firm, co pozwala naszym konsultantom na szybkie dotarcie do właściwych kandydatów. Odwiedź naszą stronę:

    www.gbspartners.pl

    Obecnie dla naszego Klienta, firmy działającej w branży IT, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Księgowy z językiem angielskim (K/M)
    Miejsce pracy: Gdańsk

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe w obszarze finansów i rachunkowości
    • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i w piśmie
    • Znajomość MS Office w szczególności programu MS Excel
    • Mile widziane doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku
    • Znajomość MSR/MSSF oraz US GAAP będzie atutem
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, samodzielność i proaktywna postawa
    • Dojrzałość biznesowa

    Obowiązki:

    • Nadzór, kontakt i współpraca z zagranicznymi jednostkami finansowo-księgowymi, obsługującymi 3 zagraniczne spółki z grupy, w celu kontrolowania jakości ich pracy i zapewniania zgodności ze standardami polskimi i międzynarodowymi
    • Wsparcie we współpracy z zagranicznymi kontrahentami w zakresie przygotowywania sprawozdań finansowych i zarządczych (kontrola pod względem zgodności ze standardami przyjętymi w Centrali / w firmie)
    • Optymalizacja procesu raportowania z zagranicznych biur rachunkowych
    • Współpraca z doradcami podatkowymi w zakresie zmian przepisów podatkowych
    • Dekretacja i księgowanie faktur zagranicznych
    • Dekretowanie zagranicznych dokumentów dla potrzeb VAT
    • Rozliczanie podatku u źródła

    Nasz Klient oferuje:

    • Umowę o pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie z branży IT z główną siedzibą w Polsce
    • Wsparcie zespołu i przełożonych w rozwoju w wybranym kierunku w obszarze księgowości
    • Elastyczne godziny pracy
    • Swobodną atmosferę pracy, brak dress code, dostęp do strefy gier i relaksu
    • Szeroki pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Mulitsport, finansowanie dojazdów do pracy komunikacją miejską, bonusy za dojazdy do pracy rowerem, zajęcia z języków obcych (angielski, włoski, rosyjski, niemiecki, hiszpański i francuski)
    • Swobodny dostęp do literatury branżowej
    • Kupony lunchowe, codziennie dostępne kanapki, napoje i świeżo wyciskane soki
    bottom