Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/y z językiem angielskim lub niemieckim

BAYWA R.E. SOLAR SYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Krakowska 390

Zabierzów (pow. krakowski)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości Spółki,

  • Sporządzanie okresowych sprawozdań finansowych,

  • Rozliczanie podatków,

  • Weryfikacja i terminowe przetwarzanie danych finansowych za pomocą różnych narzędzi i systemów,

  • Sporządzanie sprawozdań, zestawień, forecastów, analiz w języku obcym na potrzeby koncecrnu,

  • Pomoc w sporządzanie sprawozdań na potrzeby instytucji zewnętrznych NBP, GUS, Intrastat,

  • Przetwarzanie wewnętrznych danych finansowych na dane grupowe (oczekiwane przez koncern),

  • Organizowanie i pomoc w sprawowanie kontroli wewnętrznej w zakresie finansów Spółki,

  • Działania związane z identyfikowaniem usprawnień oraz standaryzacją procesów finansowo-controllingowych,

  • Współpraca z innymi działami firmy oraz międzynarodowymi oddziałami BayWa r.e.,

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: rachunkowość, controlling, finanse, prawo),

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (min. 3 lata),

  • Wiedzy z zakresu rachunkowości finansowej i prawa podatkowego (przepisów Ustawy o Rachunkowości, ustaw podatkowych – VAT, CIT, PIT),

  • Praktycznej znajomość narzędzi informatycznych (takich jak pakiet MS Office, przede wszystkim Excel) oraz urządzeń biurowych,

  • Wysoko rozwiniętej zdolności komunikacyjnych,

  • Znajomości języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie minimum B2,

  • Dobrej organizacji pracy,

  • Samodzielności, rzetelności, terminowości,

  • Otwartego podejścia do pracy, implementowanych zmian oraz rozwiązywania problemów.

Mile widziane

  • Znajomości systemów klasy ERP (znajomość SAP lub AP+),

  • Znajomość Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej

To oferujemy

  • samodzielne stanowisko i stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w międzynarodowej firmie

  • stacjonarną pracę w biurze z możliwością łączenia pracy z domu

  • nowoczesne narzędzia oraz środowisko pracy

  • pracę w niewielkim zespole przy realizowaniu dostaw nowoczesnych i przyszłościowych technologii w energetyce odnawialnej

  • elastyczne godziny pracy

  • miejsce pracy – nowoczesne biuro w Zabierzowie, k.Krakowa

  • parking

  • dofinansowanie do pakietu medycznego

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • świadczenie urlopowe

  • dodatkowe 2 dni urlopu w przypadku przedłużenia umowy na czas nieokreślony

  • program rekomendacji pracownika

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

BayWa r.e. to międzynarodowa firma z 25-letnim doświadczeniem w energetyce odnawialnej, która

posiada przedstawicielstwa w ponad 12 krajach. W Polsce BayWa r.e. obecna jest w segmencie dużych przemysłowych projektów fotowoltaicznych oraz jako dystrybutor i integrator sprzętu fotowoltaicznego - modułów PV, falowników, systemu montażowego oraz magazynów energii. To dystrybutor wiodących marek i sprawdzony partner przy realizacji zarówno małych inwestycji, jak i projektów wielkoskalowych. To stabilna firma, którą wyróżnia wyjątkowo szeroki i sprawdzony asortyment. Firma znana w Europie jest z wysokiej jakości oferowanych produktów i rzetelnej obsługi. To także bardzo stabilne miejsce pracy.

Przewiń do profilu firmy