Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

księgowa/-y z językiem francuskim - księga główna [rekrutacja online]

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

WAŻNE: Ze względu na obecną sytuację rozmowy rekrutacyjne prowadzone są zdalnie

Szukamy osoby, która ma 2-3-letnie doświadczenie księgowe, najlepiej w międzynarodowym środowisku w SSC, BPO, dobrze zna ogólne procedury księgowe i proces GL oraz zna francuski i angielski na poziomie co najmniej B2. Jeśli masz te elementy i dalej chcesz pogłębiać wiedzę o rachunkowości w znanej, globalnej firmie, ta oferta jest dla Ciebie!

księgowa/-y z językiem francuskim - księga główna [rekrutacja online]Numer ref.: /465/03/2020/ZS/51044
zadania
  • wykonywanie operacji księgowych w obszarze księgi głównej, środków trwałych, zapasów
  • przeprowadzanie zamknięcia miesiąca, a także rozliczania końca roku
  • koordynowanie pracy zespołów finansowych AP / AR / SSU, a także społeczności biznesowej
  • ścisła współpraca z szefem finansowym SSC EE w celu ustalenia celów dotyczących wydajności (KPI) i planów pracy
  • nadzorowanie procesu księgowania należności i zobowiązań
  • przetwarzanie wszystkich zapisów księgowych GL (w tym podatków, lokalnych GAAP i MSR)
  • raportowanie ad hoc zgodnie z wymaganiami
oczekujemy
  • 2-3 lat odpowiedniego doświadczenia księgowego, najlepiej w SSC / BPO i najlepiej w środowisku międzynarodowym
  • dobrej znajomości ogólnych procedur księgowych i procesów GL (zapisy księgowe GL, przydział środków pieniężnych, okres przetwarzania i procedury zamknięcia)
  • znajomości SAP i MS Office
  • znajomości języka francuskiego i angielskiego (minimum B2)
  • wykształcenia wyższego (mile widziane Finanse i Rachunkowość)
  • mile widziane doświadczenie w przekazywaniu wiedzy innym pracownikom
oferujemy
  • stałe zatrudnienie
  • prywatna opieka medyczna
  • bonus roczny
  • elastyczne godziny pracy
  • ubezpieczenie grupowe
  • home office 2 dni w miesiącu
  • lekcje języka angielskiego
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne