Oferta pracy

Danwood S.A.

Księgowa/y z językiem niemieckim

Danwood S.A.O firmie

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • Ważna jeszcze 3 dni
    do: 10 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej księgowości dla spółki zgodnie z przepisami ustawy o rachunkowości,

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów,

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych,

  • ewidencja i kontrola rozrachunków z kontrahentami,

  • kontakt z kontrahentami,

  • sporządzanie raportów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • doświadczenie zawodowe w pracy w księgowości,

  • wymagana znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,

  • znajomość przepisów z zakresu ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego oraz umiejętność stosowania ich w praktyce,

  • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel,

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,

  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,

  • elastyczność, przedsiębiorczość i samodzielność w działaniu.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników