Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/y z językiem niemieckim - księgowość wewnętrzna

HR Consulting

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z kapitałem niemieckim, działającej w sektorze nieruchomości poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko: Księgowa/y w dziale księgowości nieruchomości

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie kompleksowej księgowości obiektu w systemie SAP FI

  • Dokonywanie zamknięć miesiąca, kwartału, roku dla zarządzanych obiektów

  • Księgowanie faktur dotyczących obiektu

  • Przeprowadzanie obrotu płatniczego

  • Klasyfikacja i księgowanie płatności przychodzących oraz wychodzących

  • Realizowanie płatności wychodzących

  • Tworzenie dokumentacji do deklaracji niemieckiego podatku VAT w oparciu o księgowania

  • Księgowanie należności najemców, rezerw oraz refaktur

Wymagania pracodawcy

  • Min. 2 – 4 lata doświadczenia zawodowego w księgowości

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie, min. poziom B2 – warunek konieczny

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu MS Excel

  • Ukończone studia licencjackie lub w trakcie studiów magisterskich na kierunkach Finanse i Rachunkowość lub Ekonomia

  • Min. komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z systemem SAP FI i/lub Yardi

  • Znajomość branży nieruchomości

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B2)

Pracodawca oferuje

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowę o pracę, długofalowy horyzont współpracy) w dynamicznie rozwijającej się firmie o unikalnym profilu w swojej branży w Polsce

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kompetencji oraz wyników pracy

  • Pakiet socjalny: prywatną opiekę medyczną, system kafeteryjny MBenefit, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku

  • Dofinansowanie szkoleń merytorycznych, zniżki na studia, zajęcia z języka angielskiego

  • Pracę w przyjaznym środowisku pracy, kulturę organizacyjną opartą na szacunku i zaufaniu

  • Świetnie skomunikowaną lokalizację, nowoczesne biuro w Centrum

  • Elastyczne godziny pracy w wybranym modelu: zdalnym/hybrydowym/stacjonarnym

  • Elastyczny czas i miejsce pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Chcesz rozwijać swój potencjał i zdobywać doświadczenie w obszarze księgowości w międzynarodowym środowisku w branży nieruchomości?

  • Marzy Ci się pełna księgowość, zamiast jednego z procesów?

  • Znasz lub chcesz poznać niemieckie przepisy?

  • Posługujesz się bardzo dobrze językiem niemieckim i chcesz go wykorzystywać w codziennych obowiązkach?

  • Lubisz pracować samodzielnie, będąc jednocześnie częścią zespołu?

  • Jeśli odpowiedź brzmi 5 x TAK - nie zwlekaj, aplikuj, to oferta właśnie dla CIEBIE😊

Pracodawca to 20 000 pracowników w 30 krajach świata, którzy współtworzą wiodący koncern w branży nieruchomości. W Warszawie nasz zespół obsługuje skomplikowane procesy dla spółek niemieckich w ramach dwóch działów z obszaru Property Management: administrowania nieruchomości oraz księgowości nieruchomości.

Przewiń do profilu firmy