Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/y

PKB INWEST BUDOWA Ostwald. M. P. spółka komandytowaO firmie

  • Władysława Reymonta 30
    Ząbki, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

PKB INWEST BUDOWA Ostwald. M. P. spółka komandytowa

Władysława Reymonta 30

Ząbki

PKB Inwest Budowa Ostwald. M. P. sp.k. prowadzi kompleksową działalność usługową w zakresie projektowania i wykonawstwa inwestycji budowlanych, w głównej mierze obiektów handlowych.

Księgowa/y

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prowadzenie pełnej księgowości
  • nadzór nad terminowym zatwierdzaniem dokumentów finansowo-księgowych (kontrola i weryfikacja pod względem merytorycznym i formalnym)
  • wprowadzanie i dekretowanie dokumentów do systemu księgowego
  • wystawianie faktur, not księgowych, not odsetkowych i not korygujących
  • uzgadnianie i weryfikacja sald z kontrahentami
  • ewidencja środków trwałych i wyposażenia
  • sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, podatek od nieruchomości)
  • sporządzanie sprawozdań finansowych

NASZE WYMAGANIA:

  • wykształcenie kierunkowe: rachunkowość, finanse, ekonomia
  • doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości
  • znajomość przepisów w zakresie rachunkowości oraz podatków
  • znajomość programu Symfonia będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu ksiąg firm z branży budowlanej

OFERUJEMY:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży budowalnej
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów
  • wynagrodzenie zgodne z zaangażowaniem, stanowiskiem pracy, wykształceniem i umiejętnościami

Ogłoszenie archiwalne