Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/-y

KRAFTTRANS TAURUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Ząbki, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista

W związku z prężnym rozwojem na terenie Polski międzynarodowa grupa spółek z branży TSL poszukuje kandydatów na stanowisko:

Księgowa/-y

Opis stanowiska:

  • Księgowanie zdarzeń gospodarczych (faktury sprzedaży/zakupu, wyciągi bankowe, , WNT/WDT itp.);
  • Kontrola nad majątkiem trwałym i obrotowym przedsiębiorstwa - ewidencja i amortyzacja środków trwałych;
  • Analiza kosztów firmy ;
  • Rozliczenia delegacji pracowniczych;
  • Kontakt i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, US, GUS, UC i etc.);
  • Uzgadnianie sald handlowych z kontrahentami oraz wyjaśnianie nieprawidłowości;
  • Prowadzanie i  uzgadnianie przepływów pieniężnych;
  • Współpraca przy sporządzaniu sprawozdań GUS, deklaracji VAT-7, CIT-2 w obowiązujących terminach;
  • Współpraca przy wdrożenie systemu ERP 1C;
  • Kontrola rozliczeń podatkowych.

Wymagania:

  • Od 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku;
  •  Wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów - np. Finanse, Rachunkowość, Ekonomia, Podatki
  • Wiedza z zakresu rachunkowości i księgowości, Ustawy o Rachunkowości, CIT, PIT, VAT, a przede wszystkim umiejętność ich praktycznego wykorzystania;
  • Umiejętność komunikowania się w języku rosyjskim mile widziana, język angielski mile widziany;
  • Mile widziane doświadczenie w międzynarodowym transporcie ładunków;
  • Znajomość systemu księgowości 1C (mile widziana).

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie międzynarodowej;
  • Wspaniałą atmosferę w zespole;

Ogłoszenie archiwalne