Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/y ze znajomością kadr i płac

HERMES PERSONAL sp. z o.o.

  • Sielska 8, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Sielska 8

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola dokumentów i księgowań, w tym kontrola rejestrów i sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT);

  • Nadzorowanie procesów księgowych w zakresie zgodności z procedurami i zasadami księgowości;

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych;

  • Weryfikacja i uzgadnianie sald;

  • Przygotowywanie dokumentacji do audytów oraz kontroli skarbowych;

  • Wspieranie w procesie sporządzania sprawozdania finansowego;

  • Obsługa kadr oraz sporządzanie list płac, deklaracji miesięcznych oraz rocznych ZUS, PIT;

  • Kompleksowa i samodzielna obsługa płacowa pracowników, zleceniobiorców;

  • Wprowadzanie i kontrola danych w w/w systemie kadrowo-płacowym;

  • Sporządzanie deklaracji zgodnie z obowiązującymi przepisami: ZUS, PDOF, PFRON i ich księgowanie;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek finanse i rachunkowość);

  • Praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości, przepisów ZUS, Prawa Pracy i Ochrony Danych Osobowych oraz legalizacji pracy cudzoziemców;

  • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Praktyczna znajomość programów kadrowo-płacowych;

  • Znajomość programu Enova będzie dodatkowym atutem;

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat lub na innych preferowanych przez kandydata warunkach;

  • Możliwość zbudowania własnego zespołu;

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji oraz zaangażowania w pracę;

  • pakiet medyczny;

  • karta Multisport;

O nas

Nasza firma zajmuję się outsourcingiem usług w innych firmach na terenie Polski (woj, wielkopolskie, mazowieckie, dolnośląskie). W tym celu wykorzystujemy siłę roboczą z Ukrainy, Gruzji, Mołdawii.