Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/-y

Deante Antczak Sp. J.

  • Twarda 11, Zgierz
    Zgierz, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twarda 11

Zgierz

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja, ewidencja i księgowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • Dbanie o sprawny obieg dokumentacji będącej podstawą rozliczeń

  • Weryfikacja dokumentacji dotyczącej WDT i importu towarów

  • Zapewnienie poprawności stanu kont gospodarki magazynowej

  • Rozliczanie delegacji i zaliczek pracowników

  • Uzgadnianie sald oraz prowadzenie korespondencji z kontrahentami

  • Analiza poprawności zapisów na kontach księgowych

  • Współuczestnictwo w terminowym sporządzaniu okresowych raportów i sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami i potrzebami Zarządu Spółki

  • Udział w przygotowaniu danych niezbędnych do badania sprawozdania finansowego przez audytorów zewnętrznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy w księgowości

  • Znajomość przepisów podatkowych oraz przepisów Ustawy o rachunkowości

  • Dobra znajomość programu Excel

  • Rzetelność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań i obowiązków

  • Umiejętność analitycznego rozwiązywania problemów

  • Samodzielność i aktywność w podejmowaniu zadań zmierzających do osiągania wyznaczonych celów

  • Wysokie zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Jasny system zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia, a także bonusy motywacyjne;

  • Możliwość rozwoju w sympatycznym zespole;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Jeśli szukasz stabilnej pracy w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, nie mogłeś/aś trafić lepiej. Od 30 lat produkujemy i dostarczamy wysokiej klasy wyposażenie łazienek i kuchni pod uznaną marką Deante.

Przewiń do profilu firmy