Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Księgowa/-y

GRIMP Sp. z o.o.O firmie

GRIMP Sp. z o.o.

Generała Jarosława Dąbrowskiego 25

Zielona Góra

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie księgowości firm klientów biura

  • przedsiębiorstwa mikro, małe i średnie, głównie spółki handlowe

Nasze wymagania

  • doświadczenie na samodzielnym stanowisku

  • wiedza i umiejętności z zakresu rachunkowości i podatków

  • komunikatywność i wysoka kultura osobista, szczególnie w pracy z klientami

  • znajomość obsługi programów finansowo - księgowych

To oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności

  • finansowanie do szkoleń zawodowych i pozazawodowych

  • nowczesne narzędzia – oprogramowanie Comarch Optima, elektroniczny obieg dokumentów

  • cotygodniowe szkolenia i konsultacje z biegłym rewidentem

  • karty Multisport

  • nieoprocentowany fundusz pożyczkowy

  • imprezy i podróże integracyjne

Biuro Rachunkowe GRIMP to największe biuro rachunkowe w Zielonej Górze i jedno z największych w Polsce – zatrudniamy ponad 50-osobowy zespół składający się ze specjalistów z zakresu księgowości, kadr i płac, administracji spółek handlowych i IT

Przewiń do profilu firmy