Ta oferta pracy jest nieaktualna od 273 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa ze znajomością kadr i płac

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-02-15

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    RETS Sp. z o.o.

    Spółka RETS oferuje szeroki wachlarz usług specjalistycznych z zakresu technicznej obsługi obiektów.

    Została stworzona po to, by utrzymywać pełną sprawność zaawansowanych technologicznie budynków biurowych, handlowych, logistycznych, mieszkaniowych.

    Odbiorcami tych usług są korporacje międzynarodowe, właściciele nieruchomości oraz fundusze inwestycyjne.

    RETS to gwarancja jakości.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Obowiązki:

    • kompleksowa i terminowa ewidencja księgowa
    • przygotowywanie przelewów bankowych, prowadzenie kasy oraz bieżące uzgadnianie kont rozrachunkowych
    • kontrola poprawności dokumentacji księgowej
    • przygotowywanie danych do deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych
    • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS)
    • przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej pracowników
    • naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac

    Wymagania:

    • minimalnie wykształcenie średnie w zakresie rachunkowości i finansów, mile widziane wykształcenie wyższe
    • doświadczenie w dziale księgowości z obsługą kadrowo-płacową
    • znajomość przepisów z zakresu ustawy o rachunkowości, prawa podatkowego
    • znajomość przepisów praca pracy i ubezpieczeń społecznych
    • doświadczenie w obsłudze systemów księgowo-finansowych, kadrowo-płacowych oraz Płatnik ZUS
    • dobra znajomość pakietu MS Office
    • konsekwencja w działaniu, cierpliwość i skrupulatność
    • nastawienie na wysoką jakość wykonywanej usługi

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • wynagrodzenie adekwatne do wyników i doświadczenia
    • pracę w ambitnym, zgranym zespole nastawionym na współpracę

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o podanie oczekiwań finansowych netto.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Rets Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Rets Sp. o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 21A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.