Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa ze znajomością kadr i płac

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-04-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Kluczowe obowiązki:

    • prowadzenie księgowości spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
    • kontrola poprawności dokumentacji księgowej
    • współpraca z instytucjami zewnętrznymi
    • przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej pracowników
    • obsługa procesów związanych z zatrudnianiem pracowników oraz rozwiązywaniem umów o pracę,umów zlecenie.
    • prowadzenie akt osobowych oraz dokumentacji pracowniczej zgodnie z obowiązującymi przepisami (urlopy, zwolnienia lekarskie, itp.),
    • rozliczanie i prowadzenie ewidencji czasu pracy,
    • prowadzenie rejestrów z przeprowadzonych szkoleń i badań lekarskich.

    Oczekiwania wobec kandydatów:

    • wykształcenie wyższe w zakresie rachunkowości i finansów,
    • doświadczenie w dziale księgowości z obsługą kadrowo-płacową,
    • znajomość przepisów z zakresu ustawy o rachunkowości, prawa podatkowego,
    • znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
    • doświadczenie w obsłudze systemów księgowo-finansowych i kadrowo-płacowych,
    • znajomość systemu Comarch ERP Optima ( warunek konieczny )
    • dobra znajomość pakietu MS Office,
    • konsekwencja w działaniu, cierpliwość i skrupulatność,
    • nastawienie na wysoką jakość wykonywanej usługi.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • miłą atmosferę w młodym energicznym zespole.
    Jeśli chcesz doświadczyć niepowtarzalnej atmosfery pracy jednocześnie inspirując i zarażając uśmiechem innych WYŚLIJ DO NAS CV

    Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).