Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa ze znajomością zagadnień kadrowych

PROFIN Sp. z o.o.

  • Geodetów 48, Piaseczno
    Piaseczno, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Geodetów 48

Piaseczno

Twój zakres obowiązków

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów

  • Obsługa w zakresie Kadr i Płac, w tym przygotowywanie list płac i dokumentów kadrowych Przygotowanie deklaracji podatkowych i plików JPK

  • Ewidencja danych w systemach Finansowo-księgowych i kadrowo - płacowych

  • Udział w przygotowywaniu Sprawozdań Finansowych

  • Przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne i dla instytucji zewnętrznych Współpraca z US, ZUS, GUS, NBP

  • Rozliczanie rozrachunków. weryfikacja należności

  • Archiwizacja dokumentów papierowych i elektronicznych

Nasze wymagania

  • Obsługa komputera

  • Dokładność, analityczne myślenie

  • Sumienność, odpowiedzialność za powierzone zadania i dotrzymywanie terminów

  • Komunikatywność, otwartość na nowe wyzwania, umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość zagadnień kadrowych, finansowo-księgowych, podatkowych, prawnych

  • Dodatkowo atutem będzie znajomość języka angielskiego oraz programu Enova

Mile widziane

  • Mile widziana znajomość obsługi PUE, EPUAP, Saldeo

To oferujemy

  • Miejsce pracy - Kancelaria Doradcy Podatkowego - Piaseczno lub praca zdalna

  • Elastyczne godziny pracy - praca zadaniowa

  • Przyjazna atmosfera oraz wewnętrzne merytoryczne wsparcie

  • Umowa o pracę lub samozatrudnienie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Dodatkowe świadczenia w postaci możliwości korzystania z karty Multisport oraz pakietów medycznych

  • Praca od zaraz

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

Spółka świadczy usługi w zakresie doradztwa podatkowego, prawnego oraz prowadzenia ksiąg rachunkowych. Spółka dynamicznie się rozwija - w związku z licznymi zmianami gospodarczymi dostosowujemy naszą wiedzę i systemy do najnowszych rozwiązań. Zespół jest młody i liczy blisko 30 ściśle współpracujących ze sobą osób. Oferujemy możliwość pracy zarówno na miejscu w Kancelarii jak i pracy zdalnej. Serdecznie zapraszamy do podjęcia współpracy.

Przewiń do profilu firmy