Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowość - pomoc księgowego

GROT MAREK DOBRZYŃSKI

4 0005 000 brutto / mies.

Wojska Polskiego 1

Macierzysz (pow. warszawski zachodni)

Twój zakres obowiązków

  • wystawianie faktur sprzedaży

  • wprowadzanie faktur kosztowych

  • księgowanie wyciągów bankowych

  • kontrola i analiza nad rozrachunkami z kontrahentami

  • sporządzanie i realizacja przelewów w systemie bankowym oraz faktoringowym

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów oraz kompletowanie i przekazywanie do biura rachunkowego

Nasze wymagania

  • doświadczenie w księgowości

  • umiejętność praktycznego wykorzystywania arkuszy kalkulacyjnych

Mile widziane

  • znajomość programu Symfonia Handel

  • doświadczenie pracy w firmie produkcyjnej

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość zdobycia dużego doświadczenia

Jesteśmy producentem konstrukcji stalowych.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Informacje pod nr telefonu podanym w ogłoszeniu.