Oferta pracy

Księgowy/a (B2B)

Carefleet S.A

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • kontrolowanie i weryfikowanie dokumentów księgowych

  • dekretowanie i dbałość o ewidencję dokumentów źródłowych (faktury zakupu, sprzedaży, wyciągi bankowe)

  • uzgadnianie kont rozrachunkowych i realizowanie płatności

  • sporządzanie raportów bieżących na potrzeby Spółki

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku o profilu księgowo-finansowym

  • wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym

  • znajomość regulacji z obszaru rachunkowości

  • znajomość pakietu MS Office

  • zorientowanie na współpracę i budowanie relacji

  • umiejętność organizacji pracy własnej

To oferujemy

  • zatrudnienie w renomowanej firmie na rynku na podstawie umowy B2B

  • przyjazną atmosferę pracy

  • atrakcyjny pakiet socjalny

  • wsparcie szkoleniowe w rozwoju kompetencji

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

  • Program Wellbeing