Ta oferta pracy jest nieaktualna od 48 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowy/a

  • Baborów, Brzeg, Byczyna, Dobrodzień, Głogówek, Głubczyce, Głuchołazy, Gogolin, Gorzów Śląski, Grodków, Kędzierzyn-Koźle, Kietrz, Kluczbork, Kolonowskie, Korfantów, Krapkowice, Leśnica, Lewin Brzeski, Namysłów, Niemodlin, Nysa, Opole, Otmuchów, Ozimek, Paczków, Praszka, Prószków, Prudnik, Strzelce Opolskie, Wołczyn, Zawadzkie, Zdzieszowice, Biała, Olesno, Ujazd, Józefów (pow. prudnicki), opolskie
  • Specjalista
  • 2017-07-31

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Poszukujemy doświadczonych księgowych z naturalnym talentem do obsługi przedsiębiorców z całej Polski.

Księgowy inFakt

Jeżeli Ty również:

  • masz lub planujesz założyć własną działalność gospodarczą,
  • posiadasz minimum 2 - letnie doświadczenie w rozliczaniu KPiR,
  • jesteś osobą kompetentną i odpowiedzialną,
  • świetnie się komunikujesz i zrozumiale tłumaczysz zawiłości podatkowe,
  • masz naturalny talent do budowania i nawiązywania kontaktów,
  • do każdego klienta podchodzisz indywidualne,
  • umiesz zarządzać swoim czasem,

Zadania:

  • indywidualna i kompleksowa obsługa klientów,
  • samodzielne prowadzenie KPiR zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • kontrola merytoryczna dokumentów i prawidłowości księgowań,
  • sporządzenia deklaracji PIT i VAT,
  • prowadzenie spraw płacowych i kadrowych,
  • proaktywny kontakt z klientami mailowy i telefoniczny,
  • sporządzanie zestawień i analiz dla klientów,
  • kontakt z urzędami.

Oferujemy:

  • CRM do zarządzania klientami,
  • aplikację do rozliczania klientów,
  • wsparcie merytoryczne i techniczne naszych specjalistów,
  • szkolenia i wdrożenie,
  • atrakcyjne finansowe warunki współpracy,
  • możliwość dowolnego ustalania godzin dostępności,
  • Klientów z różnych branż z całej Polski.

InFakt od 2008 dostarcza aplikację dla jednoosobowych działalności gospodarczych. Już teraz automatycznie rozpoznaje i księguje dokumenty, upraszczając pracę przedsiębiorcom i księgowym w Polsce przy wsparciu sztucznej inteligencji.

wyślij nam swoje CV (PDF), klikając w przycisk aplikuj:

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się