Ta oferta pracy jest nieaktualna od 267 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowy/a

  • Baborów, Brzeg, Byczyna, Dobrodzień, Głogówek, Głubczyce, Głuchołazy, Gogolin, Gorzów Śląski, Grodków, Kędzierzyn-Koźle, Kietrz, Kluczbork, Kolonowskie, Korfantów, Krapkowice, Leśnica, Lewin Brzeski, Namysłów, Niemodlin, Nysa, Opole, Otmuchów, Ozimek, Paczków, Praszka, Prószków, Prudnik, Strzelce Opolskie, Wołczyn, Zawadzkie, Zdzieszowice, Biała, Olesno, Ujazd, Józefów (pow. prudnicki), opolskie
  • Specjalista
  • 03.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Poszukujemy doświadczonych księgowych z naturalnym talentem do obsługi przedsiębiorców z całej Polski.

    Księgowy inFakt

    Jeżeli Ty również:

    • masz lub planujesz założyć własną działalność gospodarczą,
    • posiadasz minimum 2 - letnie doświadczenie w rozliczaniu KPiR,
    • jesteś osobą kompetentną i odpowiedzialną,
    • świetnie się komunikujesz i zrozumiale tłumaczysz zawiłości podatkowe,
    • masz naturalny talent do budowania i nawiązywania kontaktów,
    • do każdego klienta podchodzisz indywidualne,
    • umiesz zarządzać swoim czasem,

    Zadania:

    • indywidualna i kompleksowa obsługa klientów,
    • samodzielne prowadzenie KPiR zgodnie z obowiązującymi przepisami,
    • kontrola merytoryczna dokumentów i prawidłowości księgowań,
    • sporządzenia deklaracji PIT i VAT,
    • prowadzenie spraw płacowych i kadrowych,
    • proaktywny kontakt z klientami mailowy i telefoniczny,
    • sporządzanie zestawień i analiz dla klientów,
    • kontakt z urzędami.

    Oferujemy:

    • CRM do zarządzania klientami,
    • aplikację do rozliczania klientów,
    • wsparcie merytoryczne i techniczne naszych specjalistów,
    • szkolenia i wdrożenie,
    • atrakcyjne finansowe warunki współpracy,
    • możliwość dowolnego ustalania godzin dostępności,
    • Klientów z różnych branż z całej Polski.

    InFakt od 2008 dostarcza aplikację dla jednoosobowych działalności gospodarczych. Już teraz automatycznie rozpoznaje i księguje dokumenty, upraszczając pracę przedsiębiorcom i księgowym w Polsce przy wsparciu sztucznej inteligencji.