Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy/-a – Bilansista/-ka

SCMT Kancelaria Doradztwa PodatkowegoO firmie

5 0007 000 brutto / mies.
  • Małopolska 43
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

SCMT Kancelaria Doradztwa Podatkowego

Małopolska 43

Szczecin

SCMT Kancelaria Doradztwa Podatkowego, wyróżniamy się 27-letnim doświadczeniem na rynku usług doradczych oraz księgowych.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

ul. Małopolska 43.

Zakres obowiązków:

  • Samodzielna obsługa księgowa firm,
  • kontrola, dekretacja i księgowanie dokumentów finansowo-księgowych,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • współpraca z audytorem,
  • kontakt z klientem.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • sumienność i dokładność w realizacji powierzonych zadań.

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu co najmniej komunikatywnym,
  • znajomość programu SAGE Symfonia 50C lub ERP.

Zapewniamy:

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • wsparcie merytoryczne osób z doświadczeniem (chętnie podzielimy się wiedzą),
  • elastyczny system czasu pracy (8 godzinny wymiar pracy w godzinach 7-16),
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pyszną kawę i miłą atmosferę,
  • pracę w dynamicznym zespole profesjonalistów oraz możliwość współpracy z wieloma podmiotami z różnych branż gospodarki.

Swoją kandydaturę (CV, mile widziany jest również list motywacyjny) prosimy przysyłać za pomocą przycisku
do aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Kandydatów przysyłających CV prosimy o umieszczenie adnotacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SCMT Kancelaria Doradztwa Podatkowego Piotr Szajkowski dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Ogłoszenie archiwalne