Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy/- a bilansista

Zakład Poligraficzny Wiking-graf Sp. j.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Elektronowa 1

Polesie

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie danych do systemu księgowego,

  • Prowadzenie rejestrów VAT,

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych (dekretowanie i księgowanie dokumentów finansowych)

  • Rozliczanie wyciągów bankowych, przygotowanie przelewów

  • Udział w procesie zamykania miesiąca,

  • sporządzanie deklaracji VAT, rozliczeń CIT

  • Sporzadzanie zestawień, raportów i analiz z zakresu rachunkowości finansowej

Nasze wymagania

  • doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych bądź w pracy w biurze rachunkowym,

  • praktyczna znajomość prawa bilansowego oraz przepisów podatkowych,

  • doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej

  • mile widziana znajomość oprogramowania ENOVA

  • umiejętności interpersonalne

To oferujemy

  • stałe zatrudnienie na pełny etat

  • dostęp do szkoleń

  • pakiet medyczny

  • możliwość korzystania z karty MULTISPORT

  • ubezpieczenie na życie

O nas

Zakład Poligraficzny "Wiking-graf" sj. T. Jakubowski jest nowoczesną drukarnią oferującą szeroki wachlarz usług poligraficznych w zakresie druku etykiet samoprzylepnych i ulotek. Dysponujemy nowoczesnym wyposażeniem do druku rolowego i arkuszowego, a także do kontroli jakości druków. Nowoczesność i ponad 35 – letnia obecność na rynku zapewniają pracownikom stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego.

Pracujemy w oparciu o standardy ISO 9001 i GMP.